O nas

Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Praca, którą wykonujemy jest dla nas pasją, dlatego wkładamy w nią duże zaangażowanie oraz dążymy do tego, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać własne umiejętności i doświadczenie. Gwarantujemy Państwu profesjonalne, indywidualne podejście, przyjazną atmosferę oraz nastawienie na cele, które będą dla Państwa zadowalające.

Sara Walczak

Fizjoterapeuta, terapeuta IBITA Bobath

Magister fizjoterapii, która tytuł zdobyła po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. To certyfikowana terapeutka metody IBITA Bobath, PNF i Kinesiology Tapingu. Jest specjalistką terapii pacjentów z problemami neurologicznymi, skutecznie pomaga również osobom z dolegliwościami bólowymi oraz w ramach rehabilitacji pooperacyjnej.

Podczas wieloletniej działalności z osobami niepełnosprawnymi doskonaliła swoje kompetencje zawodowe i zdobyła umiejętność skutecznego motywowania pacjentów do pracy. W swojej codziennej praktyce wprowadza zasadę: „nie mówimy: nie damy rady”. Zjednuje sobie pacjentów optymizmem, ujmującym uśmiechem i cierpliwością.

Czytaj więcej ...

Wawrzyniec Matysko

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Magister fizjoterapii, który wykształcenie zdobył podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest prawdziwym pasjonatem fizjoterapii, który nieustannie poszerza swoją wiedzą uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jego doświadczenie w klubie siatkarskim polskiej ekstraklasy pozwoliło mu poznać specyfikę terapii pourazowej, dolegliwości bólowych oraz objawów przeciążenia narządu ruchu. Jako terapeuta manualny metody Rakowskiego, specjalista Kinesiology Tapingu, igłoterapii i zabiegów naturalnych, znawca technik osteopatycznych niesie skuteczną pomoc w zwalczaniu bólów kręgosłupa, rozluźnianiu napiętych mięśni, fizjoterapii aparatu żucia. Jego skrupulatność, dbałość o edukację chorego oraz wnikliwość w analizowaniu przyczyn dolegliwości składają się na kompleksowe podejście do pacjenta i jego problemu.

Czytaj więcej ...

Marta Stachowiak

Terapeuta manualny, specjalista uroginekologii

To specjalistka terapii kobiet w ciąży i w okresie połogu pomaga jak najlepiej przejść przez ten czas stosując zarówno profilaktykę, jak i leczenie m.in. bólu kręgosłupa, obrzęków kończyn, nietrzymania moczu, rozejścia mięśnia prostego brzucha; pracuje z blizną po cięciu cesarskim czy nacięciu krocza.

Prowadzi także fizjoterapię w przypadku zaburzeń mięśni dna miednicy i obniżenia narządu rodnego u kobiet w każdym wieku. Jest ekspertem w fizjoterapii problemów ortopedycznych, m.in. bólu kręgosłupa, przeciążeń, urazów, stanów przed i pooperacyjnych. 

To terapeutka manualna korzystająca m.in. z metody dra Składowskiego oraz Cyriaxa, pinopresury, FDM, terapii tkanek miękkich, kinesiology tapingu, drenażu limfatycznego, masażu głębokiego.

Do pacjentów i problemów z którymi przychodzą stara się podchodzić holistycznie. Uważa, że aby terapia przynosiła jak najlepsze efekty, oprócz pracy terapeuty potrzebne jest też zaangażowanie pacjenta.

Czytaj więcej ...

Marta Król

Fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta SI

Magister Marta Król to specjalistka fizjoterapii dziecięcej i absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Praca jest jej pasją, dlatego regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. To specjalista w zakresie neurorozwojowej diagnostyki i terapii niemowląt i dzieci starszych, kinesiology tapingu, terapeuta integracji sensorycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi z niepełnosprawnościami sprzężonymi, wadami genetycznymi, mózgowym porażeniem dziecięcym, zaburzeniami rozwoju psychoruchowego oraz dziećmi ze spektrum autyzmu. 

W prowadzonej przez siebie terapii stara się łączyć metody neurorozwojowe z elementami integracji sensorycznej.

Czytaj więcej ...

Aleksandra Matych

Fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta NDT-Bobath

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, która pracę z dziećmi rozpoczęła już od drugiego roku studiów licencjackich, początkowo w formie wolontariatu, aby zdobyć niezbędne umiejętności i realizować swoją pasję. Obecnie jako terapeuta metody NDT-Bobath prowadzi rehabilitację zarówno najmłodszych podopiecznych, jak i dzieci starszych.

Kierując się zdobytym dotychczas doświadczeniem, w czasie terapii zawsze tworzy przyjazną i ciepłą atmosferę, aby zajęcia rehabilitacyjne zarówno dzieciom jak i ich rodzicom nie kojarzyły się z przykrym obowiązkiem, ale miło spędzonym czasem. Takie podejście sprzyja efektywnej współpracy i wpływa na uzyskanie korzyści w postaci polepszenia funkcji psychomotorycznych dziecka.

Czytaj więcej ...

Martyna Jóźwiak

Fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta NDT-Bobath

To absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i specjalistka z zakresu terapii najmłodszych pacjentów. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych oraz w żłobkach jako fizjoterapeuta maluchów. To certyfikowany terapeuta trójpłaszczyznowej terapii manualnej stóp, terapeuta metody NDT-Bobath i kinesiology tapingu, specjalista w obszarze neurorozwojowej diagnostyki i terapii niemowląt, dzieci z zaburzeniami sensorycznymi oraz obciążonymi niepełnosprawnością.

Bardzo zaangażowana w rozwój zawodowy, w wolnym czasie pochłania fachową literaturę i planuje kolejne szkolenia. W swojej pracy stara się nie tylko osiągać jak najlepsze efekty terapeutyczne, ale również zaprzyjaźniać ze swoimi małymi pacjentami, aby minimalizować ich stres związany z ćwiczeniami.

Czytaj więcej ...

Izabella Malara

Fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta NDT-Bobath

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, którą ukończyła z tytułem magistra fizjoterapii. Jej zainteresowania zawodowe opierają się w dużej mierze na analizie rozwoju psychoruchowego dziecka w pierwszym roku życia oraz stymulacji układu nerwowego poprzez stosowanie metod neurorozwojowych. Prowadzi terapię niemowląt i dzieci starszych z różnymi dysfunkcjami ruchowymi. Praca to jej ogromna pasja, dzięki której nie brakuje jej motywacji do ciągłego rozwoju. To certyfikowany terapeuta metod NDT-Bobath i PNF, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu neurorozwojowej diagnostyki i terapii niemowląt, specjalistka pediatrycznej terapii manualnej, terapeuta Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, fachowiec w dziedzinie treningu funkcjonalnego, masażu głębokiego oraz tapingu rehabilitacyjnego.
Zawsze skrupulatna w ocenie pacjentów, w pełni zaangażowana w prowadzoną terapię, serdeczna, cierpliwa i uśmiechnięta zaskarbia sobie sympatię wśród maluchów i uznanie ich rodziców.

Czytaj więcej ...

Hanna Wołowicz

Fizjoterapeuta dziecięcy

Magister fizjoterapii z wieloletnim stażem pracy. Ukończyła studia podyplomowe z fizjoterapii pediatrycznej, szereg szkoleń z zakresu pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju, diagnostyki i terapii niemowląt oraz rehabilitacji dzieci obciążonych niepełnosprawnością. Jest instruktorem masażu Shantali wg metodyki Holenderskiej, certyfikowanym terapeutą kinesiology tapingu, prowadzi instruktaże z zakresu opieki i pielęgnacji niemowląt.

Pracuje z dziećmi w każdym wieku. Ważna jest dla mniej dobra współpraca z rodziną małego pacjenta, ponieważ zaangażowanie najbliższych osób w znaczący sposób może wzbogacić pozytywne efekty terapii.

Czytaj więcej ...