O nas

Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Praca, którą wykonujemy jest dla nas pasją, dlatego wkładamy w nią duże zaangażowanie oraz dążymy do tego, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać własne umiejętności i doświadczenie. Gwarantujemy Państwu profesjonalne, indywidualne podejście, przyjazną atmosferę oraz nastawienie na cele, które będą dla Państwa zadowalające.

Wawrzyniec Matysko

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Magister fizjoterapii, który wykształcenie zdobył podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest prawdziwym pasjonatem fizjoterapii, który nieustannie poszerza swoją wiedzą uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jego doświadczenie w klubie siatkarskim polskiej ekstraklasy pozwoliło mu poznać specyfikę terapii pourazowej, dolegliwości bólowych oraz objawów przeciążenia narządu ruchu. Jako terapeuta manualny metody Rakowskiego, specjalista Kinesiology Tapingu, igłoterapii i zabiegów naturalnych, znawca technik osteopatycznych niesie skuteczną pomoc w zwalczaniu bólów kręgosłupa, rozluźnianiu napiętych mięśni, fizjoterapii aparatu żucia. Jego skrupulatność, dbałość o edukację chorego oraz wnikliwość w analizowaniu przyczyn dolegliwości składają się na kompleksowe podejście do pacjenta i jego problemu.

Czytaj więcej ...

Joanna Chomiuk

Fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta NDT-Bobath

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, która specjalizuje się w pracy z najmłodszymi pacjentami. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas turnusów rehabilitacyjnych, prowadząc terapię indywidualną dla dzieci niepełnosprawnych. To certyfikowana terapeutka metody NDT-Bobath i PNF, która swój warsztat pracy poszerza o elementy Integracji Sensorycznej. Specjalistka w obszarze fizjoterapii dzieci obarczonych uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego, chorobami genetycznymi oraz problemami rozwojowymi. Jest ekspertem w dziedzinie oceny rozwoju oraz terapii niemowląt i małych dzieci. Jej sympatyczne usposobienie oraz umiejętności pedagogiczne sprawiają, że nawiązuje wspaniały kontakt z maluchami, a cierpliwość i opanowanie pozwalają sumiennie realizować kolejne kroki terapii.

Czytaj więcej ...

Kamila Stańczak

Fizjoterapeuta, terapeuta PNF

Absolwentką poznańskiego AWF-u z tytułem magistra na kierunku Fizjoterapia o specjalizacji Fizjoterapia w sporcie. Doświadczenie zdobywała w pracy szpitalnej na oddziale rehabilitacji neurologicznej oraz w indywidualnej pracy z pacjentami w przychodni i podczas wizyt domowych. To certyfikowana terapeutka metody PNF, masażu tkanek głębokich oraz diagnostyki i leczenia stawów. Specjalistka w zakresie fizjoterapii neurologicznej, dolegliwości bólowych kręgosłupa i innych stawów oraz wad postawy ciała. Zawsze cierpliwa i pełna empatii, poprzez pełne zrozumienie pacjenta i jego problemu, potrafi poprowadzić terapię kompleksowo. Nie boi się wyzwań, a wielkim optymizmem i szczerym uśmiechem motywuje do pracy swoich pacjentów.

Czytaj więcej ...

Izabella Malara

Fizjoterapeuta dziecięcy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, którą ukończyła z tytułem magistra fizjoterapii. Jej zainteresowania zawodowe opierają się w dużej mierze na analizie rozwoju psychoruchowego dziecka w pierwszym roku życia oraz stymulacji układu nerwowego poprzez stosowanie metod neurorozwojowych. Prowadzi terapię niemowląt i dzieci starszych z różnymi dysfunkcjami ruchowymi. Praca to jej ogromna pasja, dzięki której nie brakuje jej motywacji do ciągłego rozwoju. To uczestniczka licznych szkoleń z zakresu neurorozwojowej diagnostyki i terapii niemowląt, specjalistka pediatrycznej terapii manualnej, certyfikowany terapeuta metody PNF i Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, fachowiec w dziedzinie treningu funkcjonalnego, masażu głębokiego oraz tapingu rehabilitacyjnego.
Zawsze skrupulatna w ocenie pacjentów, w pełni zaangażowana w prowadzoną terapię, serdeczna, cierpliwa i uśmiechnięta zaskarbia sobie sympatię wśród maluchów i uznanie ich rodziców.

Czytaj więcej ...

Tomasz Makowski

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwent studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. 
Fizjoterapeutą jest nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z pasji! Cały czas pogłębia swoją wiedzę i warsztat pracy na kursach, szkoleniach oraz poprzez samokształcenie. Ukończył kursy z zakresu diagnostyki różnicowej i leczenia manualnego narządu ruchu, masażu tkanek głębokich, terapii wg metody PNF, kinesiology tapingu. Realizuje również studia podyplomowe z zakresu medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Poznaniu. Specjalizuje się przede wszystkim w pracy z pacjentami po urazach i zabiegach ortopedycznych, ze sportowcami oraz z osobami z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu.
„Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce w którym żyjesz naprawdę” – zgodnie z tą złotą myślą, swoim pacjentom stara się przekazać wiedzę na temat możliwości autoterapii, zasad profilaktyki, ergonomii pracy, zalecanej aktywności ruchowej oraz wpływu odżywiania na układ ruchu.

Czytaj więcej ...

Sara Walczak

Fizjoterapeuta, terapeuta IBITA Bobath

Magister fizjoterapii, która tytuł zdobyła po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. To certyfikowana terapeutka metody IBITA Bobath, PNF i Kinesiology Tapingu. Jest specjalistką terapii pacjentów z problemami neurologicznymi, skutecznie pomaga również osobom z dolegliwościami bólowymi oraz w ramach rehabilitacji pooperacyjnej. Podczas wieloletniej działalności z osobami niepełnosprawnymi doskonaliła swoje kompetencje zawodowe i zdobyła umiejętność skutecznego motywowania pacjentów do pracy. W swojej codziennej praktyce wprowadza zasadę: „nie mówimy: nie damy rady”. Zjednuje sobie pacjentów optymizmem, ujmującym uśmiechem i cierpliwością.

Czytaj więcej ...

Katarzyna Bartosik

Fizjoterapeuta dziecięcy

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalizuje się w rehabilitacji dzieci starszych oraz młodzieży. W swojej pracy najchętniej korzysta z technik, takich jak PNF, terapia manualna, trening funkcjonalny oraz stabilizacja centralna. Jej zawodową pasją jest terapia dzieci z autyzmem, jak również fizjoterapia wad postawy oraz skolioz, szczególnie tych wynikających z chorób nerwowo-mięśniowych. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach o tematyce pediatrycznej.
Zawsze uśmiechnięta, niesłychanie szybko nawiązuję dobry kontakt zarówno ze swoimi podopiecznymi, jak i z ich rodzicami. Jest cierpliwa, ale też wymagająca, co przekłada się na pozytywne wyniki terapeutyczne.

Czytaj więcej ...

Paulina Stępniak

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w prywatnych klinikach rehabilitacyjnych, hospicjum domowym oraz Akademickim Związkiem Sportowym. Specjalista terapii manualnej w modelu holistycznym, Kinesiology Tapingu, medycznego treningu terapeutycznego, igłoterapii oraz Kinetic Control (analiza nieprawidłowego ruchu). Pomaga pacjentom bólowym, pourazowym i pooperacyjnym jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Pełna empatii, cierpliwa oraz pogodna, zawsze stara się najlepiej jak tylko potrafi motywować pacjentów, by wspólna praca nie była jedynie obowiązkiem, ale i przyjemnością dla obydwu stron.

Czytaj więcej ...