Martyna Misiorna

fizjoterapeuta dziecięcy

Specjalizuje się w rehabilitacji naszych najmłodszych pacjentów. Swoje umiejętności stara się realizować poprzez zabawę, indywidualne podejście, uśmiech i dobry humor. Uważa, że regularna i konsekwentna rehabilitacja jest podstawą powrotu do sprawności ruchowej. Swoją pozytywną energią potrafi zachęcić do współpracy nawet największych twardzieli i buntowników:)

Jest absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (tytuł magistra) i studiów podyplomowych fizjoterapii w pediatrii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Zdobytą wiedzę oraz umiejętności rozwijała podczas turnusów terapeutycznych, gdzie prowadziła terapię metodami neurorozwojowymi. Rozwój osobisty w dziedzinie fizjoterapii dzieci postawiła sobie jako cel nadrzędny, aby móc świadczyć rehabilitację na jak najwyższym poziomie. Poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach zamierza stale pogłębiać zdobytą wiedzę i podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje. Specjalizuje się w diagnozie i terapii niemowląt oraz starszych dzieci, opartych na certyfikowanych metodach stosowanych w rehabilitacji.

Pełne poświęcenie, radość z wykonywanej pracy, a przede wszystkim obserwowanie efektów prowadzonych zajęć są dla niej największym motorem napędowym.

Umów wizytę