Michał Dziedzic

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Moja specjalizacja obejmuje leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa, stawów obwodowych, rehabilitację ortopedyczną i pourazową. Z powodzeniem radzę sobie również z przeciążeniami wynikającymi z pracy zawodowej lub aktywności fizycznej. Podczas mojej pracy przeprowadzam kompleksową diagnostykę, która jest kluczem do skutecznej terapii.

Specjalizuję się w terapii manualnej osób dorosłych oraz sportowców, którzy doznali urazów. Wykorzystuję techniki, których nauczyłem się podczas licznych kursów i szkoleń z terapii manualnej, dostosowując indywidualny plan terapeutyczny do potrzeb i celów pacjenta. Posiadam wysokie kwalifikacje i regularnie podnoszę swoje umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi technikami i badaniami w dziedzinie fizjoterapii.

 Jestem osobą o pozytywnym nastawieniu zarówno do drugiego człowieka, jak i do życia. Promuję zdrowie poprzez ruch i jestem przekonany, że aktywność fizyczna odgrywa istotną rolę w procesie rehabilitacji.

Umów wizytę