Ćwiczenia czynno-bierne

Zapraszamy pacjentów do naszego centrum fizjoterapii w Skórzewie pod Poznaniem na ćwiczenia czynno-bierne, prowadzone przez doświadczonego terapeutę. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu kinezyterapii, a także w pracy ze starszymi i młodszymi osobami. Wspieramy pacjentów z różnymi chorobami, a także dochodzących do siebie po urazach, zabiegach i operacjach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z nami w celu umówienia terminu wizyty.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Ćwiczenia czynno-bierne kończyn dolnych i górnych

W naszych gabinetach prowadzimy ćwiczenia czynno-bierne kończyny górnej oraz dolnej, w zależności od potrzeb zgłaszających się do nas pacjentów. Każdorazowo dbamy o to, aby terapia była idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Na czym polegają tego rodzaju ćwiczenia? Są one wykonywane przez terapeutę, który to prowadzi ruch, niezbędny jest jednakże także czynny udział pacjenta (rozluźnia on mięśnie). W tym przypadku siła zewnętrzna ma wyłącznie wspomagający charakter. Ćwiczenia tego typu stosuje się u osób, które najczęściej nie są w stanie samodzielnie wykonywać ruchów, a ich zadaniem jest:

  • zmniejszenie dolegliwości bólowych,
  • likwidacja stanów zapalnych,
  • zapobieganie obrzękom,
  • rozluźnianie mięśni.

Jeżeli poszukujesz gabinetu w okolicach Poznania, w którym prowadzone są ćwiczenia czynno-bierne, serdecznie zapraszamy do nas!

Szeroki wachlarz usług dla każdego

Praca z pacjentami jest naszą pasją, w którą wkładamy mnóstwo serca. Z myślą o osobach szukających pomocy w naszych gabinetach przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów oraz ćwiczeń. Każde z nich prowadzi wykwalifikowany terapeuta lub trener. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a wśród nich między innymi z:

Umów się na wizytę