Ćwiczenia i treningi oddechowe

Ćwiczenia oddechowe są zalecane osobom w każdym wieku. Pomagają zniwelować stres, wspierają proces rehabilitacji, stanowią wsparcie dla osób cierpiących z powodu różnych chorób układu oddechowego. Na co dzień zwykle nie skupiamy się na naszym oddechu, a przecież jest on niezbędny do życia. Warto, aby każdy człowiek poznał techniki oddechowe i stosował je każdego dnia. W naszym centrum fizjoterapii w Skórzewie pod Poznaniem prowadzimy zajęcia, podczas których wprowadzamy ćwiczenia oddechowe – są one dostosowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprawdź osobiście, jak wiele korzyści może Ci dać wprowadzenie ich do swojej codzienności.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Dlaczego warto znać ćwiczenia oddechowe?

Z pewnością wiesz jak oddychać, w końcu robisz to całe życie. Ale czy wiesz, że ćwiczenia oddechowe, tak jak gimnastyka lecznicza, mogą mieć znaczący, pozytywny wpływ na Twoje życie? Dobrze dotleniony organizm lepiej pracuje – łatwiej się uczy, wpada na dobre pomysły i rozwiązania, a także wypoczywa i śpi. Prowadzone w naszych podpoznańskich gabinetach ćwiczenia oddechowe:

  • pomogą Ci się wyciszyć, uspokoić oraz zminimalizować stres,
  • ułatwią radzenie sobie z atakami astmy, duszności itp.,
  • nauczą Cię oddychać lepiej i głębiej (z przepony),
  • wspomogą rehabilitację,
  • są dostosowane do osób w każdym wieku.

U nas poznasz nie tylko techniki oddechowe

Gabinety Twoja Rehabilitacja to kompleksowa oferta, przygotowana specjalnie z myślą o wymagających pacjentach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami – ćwiczenia oddechowe, to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Prowadzimy także kinezyterapię, różnego rodzaju treningi, ćwiczenia itp. Zapraszamy do kontaktu oraz umawiania wizyt!

Umów się na wizytę