Artrogrypoza – fizjoterapia, rehabilitacja, leczenie

Artrogrypoza, fizjoterapia i Poznań to hasła wpisywane w wyszukiwarkę Google przez rodziców z Wielkopolski, którzy szukają profesjonalnej pomocy dla swoich dzieci. Jeżeli czytasz te słowa, być może także należysz do tej grupy. Niezwykle miło jest nam powitać Cię na stronie Centrum Twoja Rehabilitacja – mamy doświadczenie w pomaganiu dzieciom i niemowlętom z artrogrypozą. Już wielu rodziców obdarzyło nas zaufaniem. Także i Ty możesz dołączyć do tego grona.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Artrogrypoza – fizjoterapia Poznań i nie tylko

Skutecznym sposobem na walkę z artrogrypozą, objawiającą się występowaniem uciążliwych przykurczy, jest odpowiednio poprowadzona fizjoterapia.

W naszym Centrum skutecznie prowadzimy ją u najmłodszych, jak i nieco starszych pacjentów, osiągając doskonałe rezultaty. W każdym wypadku indywidualnie dobieramy ćwiczenia tak, aby ulżyć w objawach artrogrypozy u dzieci. Licznie zgłaszają się do nas pacjenci z Poznania i jego okolic.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym profesjonalny terapeuta poprowadzi fizjoterapię dziecka z artrogrypozą, doskonale trafiłeś.

Umów wizytę w naszym Centrum, a my profesjonalnie pomożemy. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia terminu wizyty.

Umów się na wizytę