Centrum wiedzy, Fizjoterapia dzieci

Choroby metaboliczne u dzieci i noworodków – leczenie

Choroby metaboliczne u dzieci i noworodków są jedną z przypadłości, z którymi doskonale radzą sobie specjaliści. Każdemu maluszkowi jesteśmy w stanie zaproponować indywidualną terapię, opartą o nowoczesne metody i dostosowaną do jego specyficznych potrzeb. Nad wszystkim czuwają doświadczeni terapeuci, którym Ty, jako rodzic, możesz w pełni zaufać.

Doskonałym wsparciem podczas leczenia chorób metabolicznych u dzieci i noworodków może być odpowiednio poprowadzona fizjoterapia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod, a także pełnego empatii podejścia, specjaliści korzystnie wpływają na dalszy, prawidłowy rozwój malucha. Jeżeli zauważasz u swojego dziecka:

  • nadmierną senność,
  • drgawki lub ataki padaczkowe,
  • opóźnienia w rozwoju i wzroście,
  • problemy z karmieniem,
  • dolegliwości gastryczne,
  • zaburzenia napięcia mięśniowego,

rozważ wykonanie badań metabolicznych. Objawy te mogą bowiem towarzyszyć różnego rodzaju chorobom metabolicznym. Gdy masz już diagnozę – zgłoś się do nas, postaramy się pomóc Twojemu największemu skarbowi.

Pomoc w chorobach metabolicznych u dzieci

Warto się kontaktować wyłącznie ze specjalistami, wyróżniającymi się pełnym empatii podejściem, zarówno do najmłodszych, jak i do ich rodziców. Dlatego, jeżeli masz diagnozę, lub obawiasz się, że Twoje dziecko cierpi na choroby metaboliczne – wybierz dobrze i umów się na wizytę do specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *