Fizjoterapia kardiologiczna - rehabilitacja po zawale

Szukasz miejsca, w którym prowadzona jest profesjonalna, kompleksowa rehabilitacja kardiologiczna? W takim razie doskonale trafiłeś! Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja w Skórzewie pod Poznaniem to placówka, w której zajmujemy się pacjentami z najróżniejszymi problemami. Zgłaszają się do nas na rehabilitację osoby po zawale, ale nie tylko! Z przyjemnością pomożemy każdemu, w oparciu o zasady leczenia ruchem. Przekonaj się sam!

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Kompleksowa rehabilitacja kardiologiczna – po zawale i nie tylko

Na fizjoterapię kardiologiczną, prowadzoną w naszych gabinetach w Skórzewie k. Poznania, zapraszamy pacjentów w różnym wieku. Każdorazowo ćwiczenia indywidualnie dopasowujemy do danego przypadku, tak aby przynosiły one jak najwięcej korzyści. Warto pamiętać o tym, że fizjoterapia kardiologiczna to nie tylko rehabilitacja po zawałach. Obejmuje ona także pacjentów:

  • z różnymi schorzeniami układu krążenia,
  • po angioplastyce naczyń wieńcowych,
  • po zabiegach kardiochirurgicznych.

Z przyjemnością pomożemy każdej osobie, która się do nas zgłosi, służąc wieloletnim doświadczeniem, a także stale poszerzaną wiedzą.

Fizjoterapia kardiologiczna w dobrej cenie

Zapraszamy do umawiania wizyt w naszym Centrum. Spotkasz tu wykwalifikowanych terapeutów, gotowych pomóc Ci w dowolnym problemie, z jakim się zgłosisz. Pracujemy z pacjentami w każdym wieku, cierpiącymi z powodu najróżniejszych schorzeń. W naszej pracy kierujemy się nie tylko dobrem pacjenta, ale także sporą dawką empatii. Przyjdź do nas i przekonaj się sam! Tutaj nie przepłacisz za profesjonalną fizjoterapię kardiologiczną.

Umów się na wizytę