Fizjoterapia skolioz – leczenie skoliozy i wad postawy u dzieci

Leczenie skoliozy u dzieci w Poznaniu to bardzo ważny element dbania o ich przyszły rozwój. Wszelkie zaburzenia postawy najlepiej zacząć korygować już w dzieciństwie, aby uniknąć problemów w dorosłym życiu. W naszym Centrum Fizjoterapii i Leczenia ruchem wyznajemy zasadę, że o prawidłową postawę warto zacząć dbać już od najmłodszych lat. Dlatego wszystkim dzieciom z Poznania i okolic oferujemy rehabilitację między innymi skoliozy. Rodzicu, zadbaj o zdrowie swojego skarbu i zgłoś się do nas.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Rehabilitacja skoliozy u dzieci – Poznań i nie tylko

Twoje dziecko cierpi z powodu skoliozy idiopatycznej? A może zauważyłeś, że się garbi? Okres dzieciństwa to najlepszy czas na korekcję wszelkich nieprawidłowości. Właśnie wtedy najłatwiej jest je usunąć, co z pewnością przełoży się na poprawny rozwój dziecka w latach późniejszych.

Naszym małym pacjentom oferujemy indywidualne podejście. Wiemy, że każdy przypadek zasługuje na empatyczne traktowanie. Fizjoterapeuci w naszym Centrum zawsze starają się nawiązać nić porozumienia z pacjentem oraz jego rodzicami. Terapia każdorazowo dobierana jest do specyfiki danego przypadku, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze rezultaty w leczeniu skoliozy, a także wad postawy u dzieci z Poznania oraz jego okolic.

Umów się na wizytę

Profesjonalna pomoc dla najmłodszych

Zadowolenie i zdrowie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Jesteśmy partnerem, któremu możesz w pełni zaufać i bez obaw powierzyć mu zdrowie swojego dziecka. Zachęcamy do kontaktu z naszą rejestracją w celu zarezerwowania terminu wizyty. Postaramy się pomóc w każdym przypadku.