Fizjoterapia urazów czaszkowo-mózgowych

Uraz czaszkowo-mózgowy u dzieci należy do przypadłości, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci z Poznania. Rodzice, którzy szukają pomocy dla swoich dzieci, oczekują fachowej wiedzy, dużej empatii, umiejętności oraz chęci do pracy. Wszystko to znajdują u fizjoterapeutów pracujących w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja w Skórzewie. Zachęcamy do umawiania wizyt poprzez naszą rejestrację – pomagamy wszystkim pacjentom, bez względu na wiek.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Uraz czaszkowo-mózgowy u dzieci – fizjoterapia Poznań i okolice

Mamy szeroką wiedzę z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, dzięki czemu wiemy między innymi, jak radzić sobie z urazami czaszki i głowy u dzieci. Prowadzimy skuteczne terapie, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb naszych małych pacjentów.

Naszą misją jest pomoc w przywróceniu sprawności po różnego rodzaju urazach, w tym także tych obejmujących czaszkę i głowę dziecka. Stosujemy nowoczesne, skuteczne metody, które pozwalają na osiąganie bardzo dobrych rezultatów.

Zapraszamy do naszego Centrum małych pacjentów i ich rodziców z Poznania i okolic, ale także z innych zakątków Wielkopolski.

Umów się na wizytę