Fizjoterapia wcześniaków i rehabilitacja niemowląt

W ramach fizjoterapii niemowląt w naszym Centrum w Skórzewie koło Poznania prowadzona jest także rehabilitacja wcześniaków. Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem, pracując nie tylko z małym pacjentem, ale także z jego rodzicem. W swojej pracy wykorzystują nowoczesne metody rehabilitacji dzieci urodzonych przed terminem, co pozwala na osiągnięcie dobrych rezultatów. Zachęcamy do umawiania wizyt w naszym Centrum.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Fizjoterapia wcześniaków – im szybciej, tym lepiej

Dzieci urodzone zbyt wcześnie często borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi. Aby ułatwić im start w przyszłość, warto w razie potrzeby wprowadzić odpowiednią fizjoterapię lub rehabilitację wcześniaka. Im szybciej terapeuta zajmie się maluchem, tym lepiej będzie można wykorzystać potencjał, jaki stwarza fizjoterapia. 

Jeśli potrzebny Ci dobry fizjoterapeuta dziecięcy w okolicach Poznania, zgłoś się do nas! Współpracujemy ze specjalistami, którzy wiedzą, jak pracować z najmłodszymi pacjentami.

Umów się na wizytę

Fizjoterapia niemowląt w Skórzewie pod Poznaniem

Prowadzimy rehabilitację i fizjoterapię niemowląt oraz wcześniaków. W naszym Centrum zajmujemy się najróżniejszymi problemami, z jakimi spotykają się rodzice i ich dzieci (np. obniżone napięcie mięśniowe u niemowląt lub wzmożone napięcie mięśniowe). W tym celu stosujemy nowoczesne metody (np. prowadzimy rehabilitację niemowląt metodą Bobath). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do umawiania wizyt.