Instruktaż / kurs masażu Shantala

Masaż niemowląt Shantala cieszy się rosnącą popularnością wśród rodziców. Nic dziwnego – technika ta pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, a do tego może ją wykonywać każdy. W naszym Centrum w Skórzewie pod Poznaniem prowadzimy instruktaż masażu Shantala dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby zapoznać się z tą techniką, aby móc stosować ją we własnym, domowym zaciszu – z korzyścią dla siebie oraz dzieci.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Masaż Shantala – co to jest?

Technika masażu Shantala wywodzi się z Indii. Jak już wspomnieliśmy, ma ona korzystny wpływ na rozwój dziecka, a do tego może ją wykonywać każdy rodzic. Nadal często zdarza się, że jest ona mylona z masażem rehabilitacyjnym – co nie jest prawdą. Masaż ten działa relaksująco i uspokajająco, a co więcej pomaga w radzeniu sobie ze stresem. To doskonały sposób na wzmocnienie więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem, jak również na zaspokojenie potrzeby kontaktu oraz dotyku u małego człowieka. Ponadto masaż Shantala wpływa pozytywnie nie tylko na dziecko, ale również na rodzica.

Umów się na wizytę

Instruktaż masażu Shantala – Skórzewo k. Poznania

Jeśli chcesz zacząć masować swoje dziecko tą techniką, warto poznać jej założenia od doświadczonego specjalisty. Właśnie z tego względu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kursu masażu Shantala do oferty Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja w Skórzewie pod Poznaniem. Spotkasz tutaj wysokiej klasy specjalistów, którzy wytłumaczą Ci jak w prawidłowy sposób masować dziecko, aby mogło ono czerpać z tego jak najwięcej korzyści.

Zachęcamy nie tylko do umawiania wizyt w naszym Centrum, ale także do zapoznania się z pozostałą ofertą, w której znajdziesz między innymi fizjoterapię niemowląt i dzieci, instruktaże opieki nad maluchami oraz wiele więcej.