Instruktaż / kurs opieki i pielęgnacji niemowląt oraz zabaw z dzieckiem

Instruktaż prawidłowej pielęgnacji niemowląt to usługa w szczególności skierowana do młodych rodziców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawienie się nowego członka rodziny jest ogromnym przeżyciem. Każdy chce dla malucha jak najlepiej, jednak wiele osób przeraża brak wiedzy na temat tego, jak odpowiednio zająć się dzieckiem. W naszym Centrum w Skórzewie k. Poznania wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom właśnie tych rodziców. Z przyjemnością Wam pomożemy, przeprowadzając instruktaż pielęgnacji niemowląt.

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

lub Zadzwoń

tel. 698928701

Jak prawidłowo zająć się dzieckiem?

Oboje byliście jedynakami, nigdy wcześniej nie zajmowaliście się małym dzieckiem i nie znacie nikogo, kto mógłby udzielić Wam porady? To nie problem. Umówcie wizytę w naszym Centrum, w trakcie której przedstawimy Wam instruktaż prawidłowej pielęgnacji niemowląt. Podczas spotkania ze specjalistą w naszych kameralnych, przyjaznych gabinetach dowiecie się między innymi:

  • jak prawidłowo podnosić i kłaść malucha,
  • jak najlepiej trzymać i nosić dziecko,
  • w jaki sposób obracać niemowlaka,
  • jak zmieniać pieluszki, rozbierać i ubierać malca,
  • w jaki sposób zadbać o jego potrzeby (np. jak karmić, kąpać itp.),
  • jak bawić się z niemowlakiem.

Umów się na wizytę

Nasz doświadczony zespół zawsze jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania rodziców i rozwiać dręczące ich wątpliwości. Z przyjemnością podpowiemy Wam co robić, aby zapewnić Waszemu dziecku jak najlepszy start już od pierwszych dni jego życia. Zachęcamy do rezerwowania terminów na instruktaż pielęgnacji niemowląt w Centrum Twoja Rehabilitacja w Skórzewie k. Poznania.

Profesjonalne wsparcie dla rodziców i dzieci

Już od wielu lat wspomagamy rodziców oraz ich pociechy. Nie tylko prowadzimy instruktaże prawidłowej pielęgnacji i zabawy z najmłodszymi. W naszej ofercie znalazła się także fizjoterapia niemowląt i dzieci. Pomaganie to nasza misja – sprawdź sam!