Centrum wiedzy, Fizjoterapia dzieci

Pielęgnacja niemowląt

Instruktaż prawidłowej pielęgnacji niemowląt to usługa w szczególności skierowana do młodych rodziców. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że pojawienie się nowego członka rodziny jest ogromnym przeżyciem. Każdy chce dla malucha jak najlepiej, jednak wiele osób przeraża brak wiedzy na temat tego, jak odpowiednio zająć się dzieckiem.

Jak prawidłowo zająć się dzieckiem?

Oboje byliście jedynakami, nigdy wcześniej nie zajmowaliście się małym dzieckiem i nie znacie nikogo, kto mógłby udzielić Wam porady? To nie problem. Umówcie wizytę w trakcie której przedstawiony zostanie instruktaż prawidłowej pielęgnacji niemowląt. Podczas spotkania ze specjalistą dowiecie się między innymi:

  • jak prawidłowo podnosić i kłaść malucha,
  • jak najlepiej trzymać i nosić dziecko,
  • w jaki sposób obracać niemowlaka,
  • jak zmieniać pieluszki, rozbierać i ubierać malca,
  • w jaki sposób zadbać o jego potrzeby (np. jak karmić, kąpać itp.),
  • jak bawić się z niemowlakiem.

Doświadczony zespół zawsze jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania rodziców i rozwiać dręczące ich wątpliwości. Dowiedz się, co robić, aby zapewnić Waszemu dziecku jak najlepszy start już od pierwszych dni jego życia.

Profesjonalne wsparcie dla rodziców i dzieci

Eksperci już od wielu lat wspomagają rodziców oraz ich pociechy. Nie tylko prowadzą instruktaże prawidłowej pielęgnacji i zabawy z najmłodszymi, ale też wspierają w zakresie fizjoterapii niemowląt i dzieci.

Dodaj komentarz