Centrum wiedzy, Fizjoterapia niemowląt

Instruktaż podnoszenia i noszenia

Potrzebujesz fachowego wsparcia w opiece nad swoim dzieckiem? W takim razie przyjdź na instruktaż podnoszenia i noszenia malucha do fachowców w swojej branży, którzy oferujemy fachową pomoc.

Podnoszenie i noszenie niemowlaka – nie działaj instynktownie

Wielu młodych rodziców opiekując się swoim dzieckiem działa instynktownie. W wielu przypadkach nie ma w tym nic złego, warto jednak wiedzieć, że poznanie zasad prawidłowej opieki nad dzieckiem (np. podczas naszego instruktażu podnoszenia i noszenia) może mieć pozytywny wpływ na jego dalszy rozwój oraz funkcjonowanie. Nie wolno także zapominać o tym, że maluchy, które wykazują objawy różnorodnych zaburzeń rozwojowych, wymagają specjalistycznego podejścia oraz nieco innej opieki niż ich w pełni zdrowi rówieśnicy.

Wiedza na temat tego, jak podnosić i nosić niemowlaka, karmić go, przewijać, opiekować się nim, zabawiać itp. korzystnie wpływa na dziecko i pozwala mu na doświadczanie prawidłowych wzorców. Zapewnia także masę pozytywnych bodźców, które mogą korzystnie wpłynąć i ułatwić jego późniejszy rozwój. Dlatego też gorąco zachęcamy wszystkich rodziców do umówienia się na instruktaż podnoszenia i noszenia dziecka.

Zadbaj o rozwój swojego malucha

Wierzymy, że każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko zdrowo się rozwijało i zawsze miało dostęp do tego, co najlepsze. Skorzystaj z pomocy doświadczonej kadry, która nie tylko poprowadzi instruktaż podnoszenia i noszenia niemowlaka, jego karmienia, przewijania itp. W ofercie często znajduje się także fizjoterapia niemowląt oraz dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *