Masaż bańką chińską Poznań – terapia, zabiegi

Terapia bańką chińską poprawia krążenie krwi i limfy, rozszerza naczynia krwionośne oraz przyspiesza przemianę materii i proces lipolizy, dlatego jest jednym z zabiegów, które pacjenci chętnie wykonują w naszym Centrum w Skórzewie koło Poznania. Prawidłowo przeprowadzony masaż bańką chińską odpowiada również za zwiększoną produkcję elastyny i kolagenu oraz pobudzenie pracy układu odpornościowego. Jednocześnie jest to zabieg wspierający likwidację dokuczliwych bólów kręgosłupa, stawowych i dolegliwości mięśniowych, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. 

Jak wygląda terapia bańką chińską?

Codzienne zmaganie się z bólem wymaga ogromnego wysiłku, dlatego terapia bańką chińską cieszy się taką popularnością – skutecznie wspiera walkę z dolegliwościami pleców i twarzy. W naszym Centrum Twoja Rehabilitacja pod Poznaniem pracują wyłącznie specjaliści, dzięki którym zabieg będzie wykonany zgodnie z przyjętymi standardami. Pierwszym etapem terapii bańką chińską jest masaż antycellulitowy z użyciem odpowiednio dobranego olejku, który ma zadanie rozluźnić ciało. Następnie wykonujemy właściwy masaż bańką chińską – przykładamy bańkę do skóry, po wcześniejszym usunięciu z niej powietrza, dzięki czemu wytwarza się podciśnienie odpowiedzialne za zassanie skóry wraz z częścią podskórnej tkanki tłuszczowej. Podczas terapii przesuwamy bańkę okrężnymi ruchami w kierunku węzłów chłonnych. Prawidłowo przeprowadzony masaż bańką chińską skutecznie rozbija tkankę tłuszczową i poprawia mikrokrążenie. Dzięki specjalistom z naszego Centrum pod Poznaniem możesz liczyć na spodziewane efekty!

masaż bańką chińską poznań

Co daje masaż bańką chińską, czyli kilka słów o efektach

Terapia bańką chińską nie bez powodu nazywana jest masażem antycellulitowym – zabieg skutecznie, a jednocześnie w prosty sposób, rozprawia się z tkanką tłuszczową. Przyczynia się również do zmniejszenia dolegliwości o charakterze bólowym, dlatego jest to rozwiązanie dla każdego, kto na co dzień zmaga się z tego typu problemami. W naszym Centrum podchodzimy do kwestii terapii kompleksowo – możesz liczyć nie tylko na poprawnie przeprowadzoną terapię bańkami chińskimi, ale również wsparcie dietetyka. Udowadniamy, że łączenie różnych obszarów życia, daje znacznie lepsze (i trwalsze!) efekty niż skorzystanie z jednego zabiegu. Nasze centrum pod Poznaniem to także dostęp do specjalistów wielu dziedzin, dzięki czemu w jednym miejscu możesz wykonać zarówno masaż odchudzający, jak i terapię bańką bezogniową. Każdy z zabiegów stanowi realne wsparcie dla Twojego organizmu i zdrowia. 

Umów wizytę

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ