Rezerwacja wizyty

Ewelina Urbaniak fizjoterapeuta, terapeuta Mckenzie

Specjalista fizjoterapii ortopedycznej, neurologicznej i geriatrycznej. Prowadzi m.in. rehabilitację osób niepełnosprawnych, terapię bólu oraz wad postawy u dzieci i dorosłych.

Weronika Gabryszewska terapeuta dzieci i kobiet w ciąży

Specjalista fizjoterapii dziecięcej i kobiet w ciąży. W swojej pracy stawia na ruch – różnorodny i dostosowany do potrzeb dziecka. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Agata Sobczak fizjoterapeuta dziecięcy

Specjalista fizjoterapii dziecięcej. Pracuje z dziećmi w różnym wieku ze schorzeniami genetycznymi, neurologicznymi i problemami ze spektrum autyzmu. Prowadzi terapię dzieci z wadami postawy oraz zaburzeniami rozwoju psychomotorycznego.

Martyna Wesołowska fizjoterapeuta dziecięcy

Fizjoterapeuta dziecięcy. Zajmuje się diagnozą i terapią zarówno niemowląt, jak i dzieci starszych. W swojej pracy wykorzystuje elementy metod neurorozwojowych, kinesiotapingu, a także terapię manualną.

Mateusz Figiel Dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny, pracuje z dorosłymi i dziećmi. W jego przekonaniu dieta to przede wszystkim zmiana stylu życia. Komponuje jadłospisy dostosowane do potrzeb i preferencji pacjenta.

Wróć do wyboru pacjenta