Wizyty domowe – fizjoterapia, rehabilitacja

Działamy nie tylko stacjonarnie – realizujemy również wizyty domowe. Wiemy, że fizjoterapia nie zawsze może być wykonana w sali treningowej, dlatego dojeżdżamy do pacjentów, którzy z różnych względów nie mogą dotrzeć do naszego centrum pod Poznaniem. Wizyty domowe często są jedynym dostępnym sposobem na skorzystanie z fizjoterapii, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do pracy stacjonarnej. Sprawdź, dokąd dojeżdżamy oraz jaki jest cennik rehabilitacji w przypadku wizyty u pacjenta. 

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Wizyty domowe – fizjoterapia w domu pacjenta też jest możliwa

Zapewniamy kompleksową opiekę także wtedy, gdy niemożliwa jest stacjonarna wizyta w naszym centrum pod Poznaniem. Wizyty domowe umożliwiają fizjoterapię w komfortowych dla pacjenta warunkach, gwarantując jednocześnie oszczędność czasu związanego z dojazdem na ćwiczenia. Fizjoterapeuta podczas wizyty domowej może wykonać takie usługi jak:

  • terapia manualna,
  • fizjoterapia ortopedyczna,
  • rehabilitacja neurologiczna, w tym fizjoterapia metodą IBITA Bobath,
  • masaże różnymi technikami, dostosowane między innymi do potrzeb kobiet w ciąży lub sportowców.

Cena wizyty domowej zależy między innymi od odległości miejsca zamieszkania pacjenta od naszego centrum pod Poznaniem. Przyjmujemy wyłącznie płatność gotówką, ale dojeżdżamy do takich miejscowości jak Mosina, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Sierosław, Niepruszewo czy Koziegłowy. Rehabilitacja z dojazdem do domu jest doskonałą alternatywą dla wizyt stacjonarnych, które nie mogą się odbyć ze względu na stan zdrowia pacjenta (bo np. jesteś po operacji) lub aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju (zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo!). Wybierając usługi naszych fizjoterapeutów, masz pewność, że otrzymasz profesjonalne wsparcie także we własnym domu – nie musisz się obawiać, że jesteś pacjentem drugiej kategorii, ponieważ wszystkich pacjentów traktujemy z taką samą wrażliwością i uwagą

Umów wizytę