Centrum wiedzy, Inne, Rehabilitacja ruchowa

Zajęcia dla kobiet w ciąży

Zastanawiasz się, jakie zajęcia dla kobiet w ciąży wybrać? Masz wątpliwości, jaki rodzaj ruchu jest najbardziej wskazany w Twoim stanie? W takim razie doskonale trafiłaś! Nie trzeba rezygnować z aktywności w ciąży, a nawet warto ją podjąć, jeżeli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś. Dlatego wszystkie przyszłe mamy, te bardziej i mniej aktywne zapraszamy do wybrania się na trening i zajęcia dla ciężarnych.

Fitness dla ciężarnych to dobry pomysł!

Zajęcia dla kobiet w ciąży pozytywnie wpływają na samopoczucie (podczas ruchu wydzielają się hormony szczęścia – endorfiny), a także wspomagają ciało w przygotowaniach do porodu. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonego trenera, dlatego możesz mieć pewność, że ćwiczenia są bezpieczne i dopasowane do Twojego stanu. Gorąco zachęcamy do zapisywania się na zajęcia fitness dla ciężarnych – dla zdrowia Twojego oraz nienarodzonego jeszcze dziecka.

Trening i zajęcia dla kobiet w ciąży -mamy coś dla każdej mamy

Zadowolenie i dobre samopoczucie naszych pacjentek są dla nas najważniejsze. Należy zadać o to, aby każda przyszła mama czuła się na zajęcach dobrze i miała pewność, że znalazła się we właściwych rękach. Sprzyja temu doświadczona kadra, która nie tylko przygotuje odpowiednie zestawy ćwiczeń dla kobiet w ciąży, ale także z przyjemnością odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Sprawdź też:

Fizjoterapia po porodzie

rehabilitacja dla kobiet w ciąży

Dodaj komentarz