Trening i zajęcia dla kobiet w ciąży - fitness dla ciężarnych Poznań

Zastanawiasz się, jakie zajęcia dla kobiet w ciąży wybrać? Masz wątpliwości, jaki rodzaj ruchu jest najbardziej wskazany w Twoim stanie? W takim razie doskonale trafiłaś! Nie trzeba rezygnować z aktywności w ciąży, a nawet warto ją podjąć, jeżeli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś. Dlatego wszystkie przyszłe mamy, te bardziej i mniej aktywne zapraszamy na trening i zajęcia dla ciężarnych, prowadzone w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja w Skórzewie pod Poznaniem.

Fitness dla ciężarnych to dobry pomysł!

Prowadzone w naszym podpoznańskim Centrum zajęcia dla kobiet w ciąży pozytywnie wpływają na samopoczucie (podczas ruchu wydzielają się hormony szczęścia – endorfiny), a także wspomagają ciało w przygotowaniach do porodu. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonego trenera, dlatego możesz mieć pewność, że ćwiczenia są bezpieczne i dopasowane do Twojego stanu. Gorąco zachęcamy do zapisywania się na nasze zajęcia fitness dla ciężarnych – dla zdrowia Twojego oraz nienarodzonego jeszcze dziecka.

Umów się na wizytę

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ

Trening i zajęcia dla kobiet w ciąży -mamy coś dla każdej mamy

Zadowolenie i dobre samopoczucie naszych pacjentek są dla nas najważniejsze. Dbamy o to, aby każda przyszła mama czuła się w naszych progach dobrze i miała pewność, że znalazła się we właściwych rękach. Doświadczona kadra nie tylko przygotuje odpowiednie zestawy ćwiczeń dla kobiet w ciąży, ale także z przyjemnością odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania. Skontaktuj się z nami, umów wizytę i zacznij ćwiczyć, aby przygotować swoje ciało na nadejście wyczekiwanego potomka.

Oferujemy też:

Fizjoterapia po porodzierehabilitacja dla kobiet w ciąży