Zespół

Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Praca, którą wykonujemy jest dla nas pasją, dlatego wkładamy w nią duże zaangażowanie oraz dążymy do tego, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać własne umiejętności i doświadczenie. Gwarantujemy Państwu profesjonalne, indywidualne podejście, przyjazną atmosferę oraz nastawienie na cele, które będą dla Państwa zadowalające.

Jakub Dylewski

terapeuta manualny, trener personalny

Absolwent fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od najmłodszych lat związany ze sportem, dlatego też swoją codzienną pracę łączy z pasją jako fizjoterapeuta zespołu Lech Poznań.  W swojej pracy koncentruje się na programowaniu aktywności fizycznej dla konkretnego pacjenta oraz wykorzystuje techniki z zakresu terapii manualnej, w tym masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo – powięziowe. Certyfikowany terapeuta m.in. Szkoły Manualnej wg Jurasza, igłoterapii, pinoterapii, Kinesiology Tapingu, a także treningu funkcjonalnego. Obecnie swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w cyklu kursów z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii manualnej - International Academy of Orthopedic Medicine. Specjalizuje się w fizjoterapii bólowej, ortopedycznej oraz po urazach sportowych.  Każdą wolną chwilę poświęca na aktywność fizyczną przy dźwiękach ulubionej muzyki oraz dalszą edukację.

Czytaj więcej ...

Wawrzyniec Matysko

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwent uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Terapeuta manualny, który w swojej pracy wykorzystuje również techniki osteopatyczne. Jest prawdziwym pasjonatem fizjoterapii, nieustannie poszerza swoją wiedzą uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jego doświadczenie w klubie siatkarskim polskiej ekstraklasy pozwoliło mu poznać specyfikę terapii pourazowej, dolegliwości bólowych oraz objawów przeciążenia narządu ruchu. Jako terapeuta manualny metody Rakowskiego i Skłodowskiego, specjalista Kinesiology Tapingu, igłoterapii i zabiegów naturalnych, znawca technik osteopatycznych niesie skuteczną pomoc w zwalczaniu bólów kręgosłupa, rozluźnianiu napiętych mięśni, fizjoterapii aparatu żucia. Jego skrupulatność, dbałość o edukację chorego oraz wnikliwość w analizowaniu przyczyn dolegliwości składają się na kompleksowe podejście do pacjenta i jego problemu.

Czytaj więcej ...

Jakub Parzych

terapeuta manualny, trener personalny

Specjalista w zakresie zwalczania dolegliwości bólowych, fizjoterapii ogólnousprawniającej oraz terapii z wykorzystaniem leczniczego ruchu i treningu funkcjonalnego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończył szereg szkoleń i warsztatów z obszaru terapii manualnej i treningu medycznego, między innymi Masaż Tkanek Głębokich, czy Terapia Dysfunkcji Powięziowych. Pasjonat sportów walki (niebieski pas Brazylijskiego Jiu-Jitsu, uczestnik wielu krajowych zawodów), treningu siłowego i psychologii społecznej. Od września 2019 roku uczestnik cyklu kursów z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii manualnej - International Academy of Orthopedic Medicine, integrujących techniki diagnostyczne i terapeutyczne, których skuteczność została udowodniona wynikami badań naukowych. Zwolennik biopsychospołecznego modelu bólu, który w swojej praktyce klinicznej szczególnie ceni wykorzystywanie treningu oporowego w celu funkcjonalnego usprawniania pacjentów, w myśl powiedzenia „use it or lose it”.

Czytaj więcej ...

Oliwia Wanot

Fizjoterapeuta dziecięcy

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, specjalistą w zakresie diagnozy i fizjoterapii pediatrycznej. Moimi pacjentami są zazwyczaj noworodki, wcześniaki i niemowlęta borykające się m.in. z problemami napięcia mięśniowego, asymetrią ułożeniową i innymi zaburzeniami na wczesnym etapie rozwoju. Pracuję również z dziećmi starszymi, u których stwierdzono skoliozę, wady postawy bądź inne problemy motoryczne. Jestem specjalistą diagnostyki i manualnej, trójpłaszczyznowej terapii wad stóp, która pozwala mi na wdrożenie ćwiczeń już od pierwszych dni życia dziecka. Przeprowadzam zaawansowaną i szczegółową diagnostykę metodą Prechtla, która pozwala ocenić ryzyko rozwoju zaburzeń u niemowląt w pierwszych miesiącach życia. Ukończyłam wiele szkoleń specjalistycznych, które dają mi szerokie możliwości diagnostyczne i terapeutyczne. Praca jest moją pasją, sprawia mi dużo radości i przyjemności. W kontakcie z dziećmi łączę techniki terapeutyczne z różnego rodzaju formami zabawy i staram się, aby spotkania przebiegały w atmosferze uśmiechu i dobrej komunikacji z małym pacjentem.

Czytaj więcej ...

Eryk Rezler

terapeuta manualny, trener personalny

Jestem absolwentem fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, terapeutą manualnym, certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego oraz medycznym trenerem personalnym. Wykorzystuję szeroki wachlarz technik i stawiam na edukację pacjenta, co sprawia, że moi klienci bardzo szybko zapominają o dolegliwościach bólowych, a po kontuzjach wracają do sprawności. Jako pasjonat ruchu zajmuję się również treningiem personalnym, który dostosuję indywidualnie do Twoich potrzeb, aby Twoje ciało było silniejsze, sprawniejsze i bardziej funkcjonalne. Doświadczenie jako fizjoterapeuta i trener personalny zdobywałem podczas wielu imprez sportowych oraz w pracy indywidualnej z pacjentami. Pasjonuję się anatomią i fizjologią człowieka. Prywatnie trenuję sporty walki, sporty siłowe oraz wytrzymałościowe. Twój Terapeuta Eryk Rezler

Czytaj więcej ...

Paulina Budzińska

Fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta NDT-Bobath, założyciel Centrum Twoja Rehabilitacja

Fizjoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Paulina ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii pediatrycznej na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii. Jest certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath i metody PNF, pracuje manualnie w koncepcji trójpłaszczyznowej terapii stóp, jest instruktorem masażu Shantala oraz handlingu - opieki i pięlęgnacji maluchów. Specjalizuje się w terapii niemowląt, wcześniaków oraz kompleksowej terapii stóp. Przeprowadza również zaawansowane i różnorodne treningi dla dzieci starszych. W swojej pracy stawia przede wszystkim na celowość zastosowanej terapii oraz dostosowanie planu fizjoterapeutycznego do możliwości pacjenta. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi odkrywać i wykorzystywać potencjał swoich podopiecznych, co przekłada się na osiąganie zamierzonych celów terapeutycznych.

Czytaj więcej ...

Ewelina Urbaniak

fizjoterapeuta

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jej ścieżka zawodowa rozwinęła się z pasji, jaką jest pomoc osobom z niepełnosprawnościami.  Jest specjalistką w zakresie fizjoterapii osób starszych oraz pacjentów pooperacyjnych. Wie, że każdy człowiek jest inny, dlatego w swojej pracy wykorzystuje zasoby zgromadzone podczas studiów i kursów, na których z myślą o pomocy kolejnym osobom wciąż pogłębia swoją wiedzę. Pracuje na tkankach miękkich choćby poprzez rozluźnianie mięśniowo - powięziowe, czy masaż tkanek głębokich. W terapii stosuje również flossing oraz wiedzę, którą zdobyła podczas dwuletniego kursu w Międzynarodowym Instytucie McKenzie w Poznaniu.    

Czytaj więcej ...

Anna Kochaniecka-Gosztkowska

neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej, mioterapeuta

Absolwentka studiów w zakresie neurologopedii, logopedii, pedagogiki, socjoterapii i promocji zdrowia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu na oddziale neonatologicznym, w prywatnych gabinetach logopedycznych, na turnusach terapeutycznych dla dzieci i w szkole. Prowadzi własny gabinet logopedyczny. Swoją wiedzę wciąż poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, poświęconych pracy neurologopedycznej z niemowlętami i dziećmi w pierwszych latach życia. Obecnie zajmuje się wczesną interwencją neurologopedyczną, jej pacjentami są dzieci w wieku 0-2 lata. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci: z problemami ze ssaniem lub piciem z butelki ze skróconym wędzidełkiem języka, podejrzeniem skrócenia, po zabiegu frenotomii z problemami z rozszerzaniem diety, piciem ze słomki lub z kubka z obniżonym lub wzmożonym napięciem mięśniowym twarzy (np. śpi lub bawi się z otwartą buzią - niemowlęta i dzieci 1-2 lata) nie reagujących na swoje imię (roczniaki) nie gaworzących (niemowlaki) nie mówiących (roczniaki lub starsze) nie komunikujących swoich potrzeb (dwulatki) nie łączących dwóch elementów wypowiedzi np. “mama daj”, “tata tam”, “ja am”.(dwulatki) i z wieloma innymi problemami. W swojej pracy stawia na pomoc i wsparcie rodzicom. W trakcie spotkania zawsze przeprowadza dogłębny wywiad z rodzicem. Znajduje przestrzeń i czas na edukację rodziców w kwestii ćwiczeń, masaży, stymulacji czy nawet zabawy z dzieckiem.

Czytaj więcej ...

Anna Michalska

To absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji na kierunku pedagogika. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i indywidualnej obsłudze klienta. Zawsze profesjonalna i przyjazna dba o utrzymanie dobrych relacji z pacjentami, korzystającymi z usług naszego Centrum. Ekspresowo, dyplomatycznie i z uśmiechem na twarzy rozwiązuje wszelkie problemy i trudności. Nadzoruje pracę personelu, czuwa nad dobrą organizacją rozkładu dnia naszego Centrum i trzyma pieczę nad grafikami oraz porządkiem we wszelkiej dokumentacji.

Czytaj więcej ...

Mateusz Figiel

Dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny, absolwent Dietetyki na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas licznych praktyk, m.in w szpitalach, domach opieki oraz placówkach oświaty. W jego przekonaniu dieta to nie tylko wyrzeczenia i restrykcyjne trzymanie się jadłospisu, ale przede wszystkim przyjemność z jedzenia i zmiana stylu życia. Wszystkie plany żywieniowe komponuje indywidualnie, uwzględniając produkty szkodliwe, preferencje klienta i suplementację. Pracuje zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi. Pasjonat sportu, w szczególności treningu siłowego. Sport spowodował, że podjął edukację na AWF-ie, aby łączyć swoje zainteresowania sportowe wraz z dietetyką.

Czytaj więcej ...