Zespół

Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Praca, którą wykonujemy jest dla nas pasją, dlatego wkładamy w nią duże zaangażowanie oraz dążymy do tego, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać własne umiejętności i doświadczenie. Gwarantujemy Państwu profesjonalne, indywidualne podejście, przyjazną atmosferę oraz nastawienie na cele, które będą dla Państwa zadowalające.

Jakub Dylewski

terapeuta manualny, trener personalny

Absolwent fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od najmłodszych lat związany ze sportem, dlatego też swoją codzienną pracę łączy z pasją jako fizjoterapeuta zespołu Lech Poznań.  W swojej pracy koncentruje się na programowaniu aktywności fizycznej dla konkretnego pacjenta oraz wykorzystuje techniki z zakresu terapii manualnej, w tym masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo – powięziowe. Certyfikowany terapeuta m.in. Szkoły Manualnej wg Jurasza, igłoterapii, pinoterapii, Kinesiology Tapingu, a także treningu funkcjonalnego. Obecnie swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w cyklu kursów z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii manualnej - International Academy of Orthopedic Medicine. Specjalizuje się w fizjoterapii bólowej, ortopedycznej oraz po urazach sportowych.  Każdą wolną chwilę poświęca na aktywność fizyczną przy dźwiękach ulubionej muzyki oraz dalszą edukację.

Czytaj więcej ...

Joanna Szałajko

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, na którym uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie wielu lat studiów oraz kursów. Podczas terapii skupiam się głównie na tkankach miękkich z pomocą m. in. masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, terapii punktów spustowych, masażu klasycznego czy sportowego. Patrzę na pacjenta holistycznie, a szczególną wagę przykładam do profilaktyki i działań zachowawczych, ucząc pacjenta jak postępować w życiu codziennym, aby zaistniały problem zdrowotny nie powrócił.   Swoją wiedzę poszerzałam zbierając doświadczenie w licznych poznańskich szpitalach i przychodniach pracując z pacjentami starszymi, ortopedycznymi, przed i po zabiegach. Specjalizuję się głównie w pomocy pacjentom przeciążeniowym i bólowym.  

Czytaj więcej ...

Oliwia Wanot

Fizjoterapeuta dziecięcy, terapeuta NDT-Bobath

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra Fizjoterapii. Jestem certyfikowanym terapeutą koncepcji Bobath, Trójpłaszczyznowej Manualnej Terapii Stóp, diagnostyki Prechtla, Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej i już wkrótce terapeutą metody Zoga w pediatrii. Jestem również absolwentką licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii w pediatrii. Na co dzień pracuję z wcześniakami, niemowlakami, dziećmi starszymi i nastolatkami. Głównymi problemami są: zaburzenia rozwoju ruchowego, asymetria ułożeniowa, kręczem szyjnym, zniekształceniami w obrębie czaszki, zaburzenia aktywności mięśniowej, wady postawy, problemy na tle neurologicznym i genetycznym. Kocham swoją pracę, uwielbiam kontakt z dziećmi, od których można się wiele nauczyć. Uśmiech dziecka jest jedynym z najważniejszych elementów w mojej pracy.

Czytaj więcej ...

Ewelina Urbaniak

fizjoterapeuta

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jej ścieżka zawodowa rozwinęła się z pasji, jaką jest pomoc osobom z niepełnosprawnościami.  Jest specjalistką w zakresie fizjoterapii osób starszych oraz pacjentów pooperacyjnych. Wie, że każdy człowiek jest inny, dlatego w swojej pracy wykorzystuje zasoby zgromadzone podczas studiów i kursów, na których z myślą o pomocy kolejnym osobom wciąż pogłębia swoją wiedzę. Pracuje na tkankach miękkich choćby poprzez rozluźnianie mięśniowo - powięziowe, czy masaż tkanek głębokich. W terapii stosuje również flossing oraz wiedzę, którą zdobyła podczas dwuletniego kursu w Międzynarodowym Instytucie McKenzie w Poznaniu.    

Czytaj więcej ...

Nataliia Yablonko

specjalista masażu re-balancing

Wieloletnia specjalistka z zakresu masażu orientalnego, relaksacyjnego, re-balancingu przywracającego równowagę w ciele terapeuta metody NLP. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z technik masażu trzewnego, klasycznego, terapii ciała oriented, re-balancingu. Swój warsztat pracy poszerzała podczas pobytu w Indiach, gdzie prowadziła zajęcia z flotacji, sesje masażu trzewnego oraz terapię tańcem. W swojej codziennej praktyce podczas pracy z klientem potrafi odkryć potrzeby jego ciała, co pozwala znieść napięcie, uwolnić emocje, a tym samym wprowadzić organizm w stan relaksu.

Czytaj więcej ...

Michał Dziedzic

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Moja specjalizacja obejmuje leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa, stawów obwodowych, rehabilitację ortopedyczną i pourazową. Z powodzeniem radzę sobie również z przeciążeniami wynikającymi z pracy zawodowej lub aktywności fizycznej. Podczas mojej pracy przeprowadzam kompleksową diagnostykę, która jest kluczem do skutecznej terapii. Specjalizuję się w terapii manualnej osób dorosłych oraz sportowców, którzy doznali urazów. Wykorzystuję techniki, których nauczyłem się podczas licznych kursów i szkoleń z terapii manualnej, dostosowując indywidualny plan terapeutyczny do potrzeb i celów pacjenta. Posiadam wysokie kwalifikacje i regularnie podnoszę swoje umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi technikami i badaniami w dziedzinie fizjoterapii.  Jestem osobą o pozytywnym nastawieniu zarówno do drugiego człowieka, jak i do życia. Promuję zdrowie poprzez ruch i jestem przekonany, że aktywność fizyczna odgrywa istotną rolę w procesie rehabilitacji.

Czytaj więcej ...

Bartłomiej Wyrwa

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuję się w pracy z osobami z niepełnosprawnościami oraz z pacjentami po kontuzji i pacjentami przeciążeniowymi. Swoją metodę opieram na masażu tkanek głębokich oraz punktach spustowych. Staram się podejść do każdego schorzenia indywidualnie. Dodatkowo kładę duży nacisk na przekazywanie wiedzy pacjentom, aby profilaktyka postępowania przyspieszyła oraz polepszyła okres rekonwalescencji. 

Czytaj więcej ...

Mikołaj Fabiańczuk

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, na którym uzyskałem tytuł magistra Fizjoterapii. Doświadczenie zbierałem w poznańskich szpitalach i gabinetach, gdzie z pełnym zaangażowaniem i empatią pracowałem ze sportowcami, pacjentami bólowymi, ortopedycznymi przed oraz po operacjach. Dużą wagę przykładam do prawidłowej diagnozy opartej na wiedzy oraz doświadczeniu. Podczas pracy stosuję między innymi: terapię-manualno-powięziową, suche igłowanie (dry needling), masaż tkanek głębokich, terapię punktów spustowych, masaż klasyczny, masaż sportowy, pinoterapię oraz masaż limfatyczny. Specjalizuję się również w fizjoterapii stomatologiczno-laryngologicznej. Przyjmuję pacjentów z migrenowymi bólami głowy, szyi, szumami usznymi, bólami w stawach skroniowo-żuchwowych, tzw. klikaniem oraz bruksizem. Ukończone kursy oraz szkolenia: Koncepcja Maitland poziom I Suche igłowanie (Dry needling) Kodowanie i nauka motoryczna CRAFTA (Cranio facial therapy academy) Medycyna Manualna wg FRSc autorstwa lek. med. Radosława Składowskiego poziom I, Pinonterapia

Czytaj więcej ...

Monika Stefaniak

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia, a w 2008 roku ukończyłam doktorat i jestem wykładowcą akademickim. Pracowałam z dziećmi i dorosłymi z różnymi niepełnosprawnościami prowadząc zajęcia hipoterapeutyczne i jako instruktor aktywnej rehabilitacji. Mam też doświadczenia z pacjentami w stanie pooperacyjnym, ze schorzeniami onkologicznymi i neurologicznymi oraz z osobami po urazach ortopedycznych i sportowych. Przez 10 lat prowadziłam zajęcia ruchowe z elementami fizjoterapii dla osób w starszym wieku, dbając o ich różnorodność, motywację do ćwiczeń i dobre samopoczucie ćwiczących. Jestem pasjonatką ruchu – w sali i na świeżym powietrzu np. Nordic Walking czy biegania, pływania i jazdy na rowerze. Jeśli szykujesz się wyzwań sportowych np. maratonu, triathlonu, wyjeżdżasz na narty lub potrzebujesz treningu uzupełniającego do rozwoju swojego poziomu sportowego chętnie pomogę w osiągnięciu Twoich celów.  Zakres zabiegów i kompetencji:  - rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapia punktów spustowych - suche igłowanie i terapia narzędziowa  - kinesiology taping, flossing - fizjoterapia indywidualna i przyłóżkowa w neurologii, onkologii, chirurgii i ortopedii u dzieci i dorosłych - fizjoterapia ruchowa i poznawcza dla osób starszych - terapia manualna  - masaż limfatyczny, sportowy i relaksacyjny - terapia skroniowo-żuchwowa - trening medyczny - zajęcia ruchowe indywidualne i grupowe z elementami pilates i jogi, trening autogenny Schultza - nauka i treningi nordic walking

Czytaj więcej ...

Anna Michalska

To absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji na kierunku pedagogika. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i indywidualnej obsłudze klienta. Zawsze profesjonalna i przyjazna dba o utrzymanie dobrych relacji z pacjentami, korzystającymi z usług naszego Centrum. Ekspresowo, dyplomatycznie i z uśmiechem na twarzy rozwiązuje wszelkie problemy i trudności. Nadzoruje pracę personelu, czuwa nad dobrą organizacją rozkładu dnia naszego Centrum i trzyma pieczę nad grafikami oraz porządkiem we wszelkiej dokumentacji.

Czytaj więcej ...