Nasza misja

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem młodych fizjoterapeutów, trenerów i dietetyków, którzy nieustannie rozwijają swoją wiedzę i umiejętności, aby móc pokazywać Ci, że pełniejsze, sprawniejsze i wolne od bólu życie jest w zasięgu Twoich rąk.

Głęboko wierzymy w to, że przywrócenie i utrzymanie prawdziwej sprawności poprzez wprowadzenie odpowiedniego ruchu może mieć niezwykły wpływ na Twoje życie – pomaga odzyskać wiarę we własne siły, czerpać radość z realizowania swoich pasji i czynności dnia codziennego. Niezależnie od ciążących na Tobie jednostek chorobowych i stanu wyjściowego, przy odpowiednim zaangażowaniu zawsze istnieje potencjał do poprawy stanu zdrowia.

Człowiek nie jest maszyną mechaniczną. Jego zdolności do adaptacji i kompensacji, które posiada jako żywy organizm dają szerokie pole do poprawy stanu zdrowia i perspektywę na lepszą jakość życia – pod warunkiem wprowadzenia odpowiednich zmian i systematycznej pracy. Taką zasadą kierują się nasi terapeuci, niosąc codziennie pomoc dziesiątkom ludzi w Poznaniu i okolicach. 

Uważamy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Zgodnie z tym przekonaniem nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci dziecięcy, diagnozują i prowadzą skuteczną terapię dzieci i niemowląt od pierwszych tygodni. Natomiast nasi trenerzy prowadzą treningi personalne dla osób zdrowych i sportowców. Regularne spotkania z naszymi trenerami gwarantują zmniejszenie ryzyka kontuzji oraz utrzymanie optymalnego stanu organizmu.

Za szczególnie ważny aspekt uważamy Twoją rzetelną edukację . Pomimo priorytetowego podejścia do wyeliminowania dolegliwości bólowych, zawsze stawiamy na znalezienie przyczyny ich powstawania. Brak bólu to dopiero początek – o pełnym sukcesie mówimy wtedy, gdy Ty stajesz się sprawniejszą, bardziej świadomą osobą, wyposażoną w narzędzia do samodzielnego radzenia sobie ze swoimi problemami oraz zapobiegania nawrotom dolegliwości w przyszłości.

Traktujemy Cię w sposób holistyczny – za swoją misję uznajemy propagowanie aktywności fizycznej, umiejętności radzenia sobie ze stresem, dbanie o dobry sen i przestrzeganie zasad racjonalnego żywienia. Wychodzimy z założenia, że jedynie takie całościowe podejście ma szansę długotrwałego powodzenia.