Regulamin wizyt i karnetów Centrum Twoja Rehabilitacja

Regulamin wszystkich usług

 1. Regulamin obowiązuje wszystkich klientów korzystających z usług Centrum Twoja Rehabilitacja.
 2. Umówienie wizyty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu wizyt Centrum Twoja Rehabilitacja.
 3. Jeśli odwołanie umówionej wizyty nastąpi najpóźniej do godziny 18:00 w dniu
  poprzedzającym termin umówionej wizyty, to klient nie zostaje obarczony żadnymi
  kosztami i ma możliwość odrobienia wizyty w ciągu 14 dni kalendarzowych.
 4. W przypadku odwołania wizyty po godzinie 18:00 w dniu poprzedzającym termin umówionej wizyty, w dniu, w którym była ona zaplanowana bądź braku jej odwołania, decyzja Klienta uznana zostanie za odstąpienie od umowy i klient zostaje obarczony kosztami w wysokości 50% wartości wizyty, jako odstępne.
 5. Odwołanie wizyty należy zgłaszać telefonicznie rejestracji Centrum Twoja Rehabilitacja dzwoniąc pod numer telefonu +48 698 928 701 w godzinach 8:00 – 20:00 w dni robocze oraz 10:00-14:00 w soboty i niedziele. Jeżeli klient odwołuje wizytę o innej porze, zobowiązany jest napisać wiadomość SMS o odwołaniu pod numer telefonu +48 698 928 701.
 6. Jeżeli wizyta zostanie odwołana przez Centrum Twoja Rehabilitacja, będzie ona nadrobiona w terminie do 14 dni kalendarzowych.
 7. W przypadku wizyt domowych odbywanych w odległości powyżej 10 km od siedziby Centrum Twoja Rehabilitacja, obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd ustalana indywidualnie z rejestracją.

Regulamin karnetów

 1. Regulamin dotyczy wszystkich klientów korzystających z usług w ramach zakupionych karnetów w Centrum Twoja Rehabilitacja.
 2. Pojedynczy karnet ważny jest 30 dni.
 3. Opłata za karnet uiszczana jest w całości z góry najpóźniej w dniu pierwszej wizyty z tego karnetu.
 4. Jeśli odwołanie umówionej wizyty z karnetu nastąpi najpóźniej do godziny 18:00 w dniu
  poprzedzającym termin umówionej wizyty, to klient nie zostaje obarczony żadnymi
  kosztami i ma możliwość odrobienia wizyty w ciągu 14 dni kalendarzowych.
 5. W przypadku odwołania wizyty po godzinie 18:00 w dniu poprzedzającym termin umówionej wizyty, w dniu, w którym była ona zaplanowana bądź braku jej odwołania, decyzja Klienta uznana zostanie za odstąpienie od umowy, a należność za tę wizytę nie podlega zwrotowi, jako odstępne.
 6. Odwołanie wizyty należy zgłaszać telefonicznie rejestracji Centrum Twoja Rehabilitacja dzwoniąc pod numer telefonu +48 698 928 701 w godzinach 8:00 – 20:00 w dni robocze oraz 10:00 -14:00 w soboty i niedziele. Jeżeli klient odwołuje wizytę o innej porze, zobowiązany jest napisać wiadomość SMS o odwołaniu pod numer telefonu +48 698 928 701.
 7. Klient ma możliwość odrobienia odwołanej wizyty w czasie trwania ważności karnetu w wolnych terminach grafiku Centrum Twoja Rehabilitacja.
 8. W przypadku choroby bądź urlopu fizjoterapeuty prowadzącego, z którym realizowany jest zakupiony karnet, zostanie wyznaczone zastępstwo innego fizjoterapeuty i wizyty z obowiązującego karnetu będą realizowane z fizjoterapeutą zastępującym. Nie ma możliwości przedłużenia ważności karnetu z powodu choroby bądź urlopu fizjoterapeuty prowadzącego zakupiony karnet.
 9. W przypadku wizyt domowych odbywanych w odległości powyżej 10 km od siedziby Centrum Twoja Rehabilitacja, obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd ustalana indywidualnie z rejestracją. W przypadku zakupu karnetu należy uiścić z góry opłatę za dojazd za wszystkie wizyty z zakupionego karnetu.