Ćwiczenia i trening izometryczny

Prowadzone w naszych gabinetach w Skórzewie pod Poznaniem ćwiczenia izometryczne to propozycja dla każdego. Śmiało mogą z nich skorzystać zarówno starsze, jak i młodsze osoby, aby wzmocnić siłę swoich mięśni. Są bardzo proste i nie wymagają żadnego specjalistycznego sprzętu, dlatego będziesz mógł je powtórzyć nawet w domowym zaciszu. Serdecznie zapraszamy na trening izometryczny do naszego centrum fizjoterapii.

Ćwiczenia izometryczne – wzmocnij swój organizm

Odpowiednio wykonywane ćwiczenia izometryczne (np. na kolana, kręgosłup, nogi, brzuch itd.), budują siłę mięśniową, a przez to wzmacniają organizm. To prosty typ ćwiczeń, który pomaga w utrzymaniu odpowiedniej siły mięśniowej w okresach, w których ruch w stawach jest niemożliwy lub niewskazany. Mają także potencjał przeciwbólowy i pozwalają zachować aktywność w stanach ostrych i podostrych. Jeżeli chcesz mieć pewność, że ćwiczysz odpowiednio i nie narażasz się na kontuzje, zgłoś się do wykwalifikowanego trenera – na przykład u nas. W trakcie zajęć nauczymy Cię ćwiczeń dostosowanych do Twojego wieku i możliwości, a także pokażemy jak prawidłowo je wykonywać. Udzielimy Ci rad i wskazówek, chętnie dzieląc się naszą wiedzą. Dlatego, jeżeli chcesz wzmocnić organizm wybierz ćwiczenia izometryczne i przyjdź do naszych podpoznańskich gabinetów.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasze gabinety powstały po to, aby pomagać osobom takim, jak Ty. Prowadzimy kinezyterapię, treningi izometryczne, gimnastykę leczniczą, masaże itp. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całością oferty oraz do kontaktu z nami w przypadku pytań lub wątpliwości – z przyjemnością na nie odpowiemy.