Centrum wiedzy, Rehabilitacja neurologiczna

Rehabilitacja neurologiczna

Rehabilitacja neurologiczna pomaga wrócić do sprawności pacjentom w różnym wieku. Najlepsze efekty można uzyskać dzięki temu, by dobierać ćwiczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta, co ma ogromne znaczenie w przypadku każdej rehabilitacji. Skorzystać z usług mogą zarówno osoby, które cierpią z powodu dolegliwości centralnego, jak i obwodowego układu nerwowego.

Rehabilitacja neurologiczna- zaufaj profesjonalistom

Ośrodek rehabilitacji neurologicznej to placówka, w której każdy klient uzyska fachową pomoc. Doświadczeni specjaliści poprowadzą Cię przez cały proces i razem z Tobą będą pracować nad poprawą Twojego zdrowia.

Rehabilitacja neurologiczna

Jak wygląda rehabilitacja neurologiczna? W oparciu o najnowocześniejsze metody, o potwierdzonej skuteczności (np. neuromobilizacja, terapia manualna, CRAFTA, PNF, manipulacja powięzi) tworzy się program ćwiczeń i masaży dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, które ułatwią mu proces regeneracji oraz powrotu do zdrowia. Zwróć uwagę m.in. na rehabilitację neurologiczną. Sprawność u pacjentów, którzy przeszli lub przechodzą problemy zdrowotne można uzyskać przez:

Jedna odpowiedź do “Rehabilitacja neurologiczna

Dodaj komentarz