Trening personalny - trener personalny Poznań

Interesuje Cię trening personalny w Poznaniu i szukasz trenera, który pomoże Ci osiągnąć cele, o jakich zawsze marzyłeś? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W naszym Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja w podpoznańskim Skórzewie czekają na Ciebie pełni pasji, doświadczeni i sprawdzeni trenerzy personalni, którym możesz w pełni zaufać. Z przyjemnością pomogą Ci w pracy nad własnym ciałem. Przyjdź do nas na personalny, siłowy, kondycyjny lub funkcjonalny trening – zapraszamy osoby z Poznania i okolic.

Trening personalny – siłowy, funkcjonalny, kondycyjny

Z pomocy pracujących w naszym Centrum trenerów może skorzystać każdy, niezależnie od swoich motywacji. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z najróżniejszymi klientami. Dzięki temu mogą idealnie dopasować wykonywane ćwiczenia do indywidualnych potrzeb. Wszystkie osoby z Poznania oraz jego okolic zapraszamy na personalne treningi:

  • funkcjonalne,
  • kondycyjne,
  • siłowe,
  • siłowo-kondycyjne.

Dlaczego warto wybrać trening z trenerem personalnym?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto zgłosić się do naszych trenerów na trening personalny? Odpowiedź brzmi: TAK! Nie tylko będziesz ćwiczyć pod okiem doświadczonego specjalisty, ale także możesz liczyć na jego pełne wsparcie. Podczas spotkania jeden na jeden, trener skupia się wyłącznie na Tobie i na bieżąco udziela rad i wskazówek oraz koryguje ewentualne nieprawidłowości.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją w celu zarezerwowania terminu na trening kondycyjny, funkcjonalny, siłowy, ale także medyczny z doświadczonym trenerem personalnym!

Umów się na wizytę

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy:

WYŚLIJ