Centrum wiedzy, Fizjoterapia niemowląt

Rehabilitacja niemowląt

Fizjoterapeuta niemowlęcy to specjalista, który doskonale wie nie tylko jak pracować z najmłodszymi pacjentami, ale także z ich zatroskanymi rodzicami. Na fizjoterapię niemowląt czekają fizjoterapeuci specjalizujący się w rehabilitacji niemowląt, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, a także niezbędne doświadczenie. Podczas pierwszego spotkania przeprowadzają zawsze szczegółową ocenę rozwoju dziecka i ustalają czy wymaga ono wprowadzenia rehabilitacji.

Fizjoterapia i rehabilitacja niemowląt

Doskonale wiemy, jak powinna wyglądać dobrze prowadzona terapia niemowląt. Fizjoterapeuci z przyjemnością pracują z najmłodszymi pacjentami, osiągając pożądane rezultaty. Stosują uznane i sprawdzone metody, w tym także NDT-Bobath. Zależy nam na tym, aby korzystnie wpłynąć na dalszy rozwój maluchów poprzez zniwelowanie trudności i ograniczeń.

Każdy nasz fizjoterapeuta dziecięcy oraz terapeuta NDT-Bobath przeprowadzi również instruktaże, w których zakres wchodzą:

Profesjonalna opieka nad Twoim dzieckiem

Wiemy, że dziecko jest skarbem rodzica. Dlatego podczas fizjoterapii należy otoczyć każdego małego pacjenta szczególną troską, bez względu na jego wiek. Możesz zaufać naszym profesjonalnym fizjoterapeutom, gotowym na co dzień pomagać Twojemu dziecku.

Dodaj komentarz